Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр на радіокеруванні RS6123A. Світло, звукові ефекти, рухи!
Реалістичний динозавр на пульті керування стане бажаним подарунком допитливих малюків.
Прекрасний подарунок для дитини, яка любить динозаврів. Та й у принципі для будь-якого малюка, захопленого незвичайними та ефектними іграшками. Підходить для дітей від 3 років.
Інтерактивна іграшка чудово зроблена.

Вона виготовлена з високоякісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей. Динозавр на радіокеруванні впевнено пересувається, обертаючи головою. Процес супроводжується світловими (язик і очі світяться) і звуковими ефектами, які максимально реалістичні.
Керування досить просте. Пульт зручний і функціональний.
Розмір: 52*29,5 см.
Працює на батарейці.
У подарунковій коробці.
Іграшка представлена в 4 різновиди.
Вік: від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 520 мм |
| Тип | Динозавр |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Як приручити дракона |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 363 мм |
| Ширина упакування | 116 мм |
| Висота упаковки | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Високоміцний пластик, резина |
- Ціна: 1 286 ₴









