Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед триколісний Croser T-350 ECO
Велосипед триколісний Croser T-350 ECO підходить для діток віком від 6 місяців і до 4 років.
При створенні цього велосипеда були враховані всі необхідні компоненти для комфортної, безпечної та захопливої прогулянки для малюків та їхніх батьків. Для дітей, яким виповнилося рік, велосипед чудово замінить літньу прогуляску.
Велосипед триколісний Croser T-350 ECO має глибокий "батискафний" дах, який відмінно захистить малюка від палючого сонця або невеликого дощу, що регулюється по висоті, батьківську ручку, багажник для іграшок і дві підставки для ніжок малюка. А завдяки міцній сталевій рамі, ремінцям безпеки та м’якому бамперу, що захищає дитину від випадкового падіння, ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці під час прогулянки.
У дитячому триколісному велосипеді Crosser T-350 варто виділити поліуританові колеса, які відрізняються не тільки підвищеною стійкістю, але й відмінними ходовими характеристиками.
Прекрасний дизайн, багатофункціональність і надійність - це слова, якими можна описати велосипед триколісний Crosser T-350 ECO.
Характеристика:
Бренда |
Crosser |
Модель |
T-350 ECO |
Рама |
Металева |
Сидіння |
Регульоване |
Спінка сидіння |
Регульована ременем, зйомна |
Захисний капюшон |
Регульований (3 розташування) зйомний |
Батьківська ручка |
Хромована, регульована, зйомна |
Бампер безпеки |
Зйомний. |
Защита от сползания |
Є, кріпиться між ніжок від сидіння до бампера |
Ремінь безпеки |
Є, трьох-точковий |
Колеса передні |
поліуританові 12 дюймів (30.5 см) підшипник |
Колеса задні |
поліуританові 10 дюймів (25.4 см) |
Стоянковий гальм |
Є, на задних колесах |
Фіксатор вільного ходу педалей |
Є, на передньому колесі |
Підставка для ніг |
Є, складна і додаткова, зйомна |
Багажник для іграшок |
Є |
Сумочка для дрібничок |
Ні. |
Інтерактивна ігрова панель |
Є |
Фара з поворотниками |
Є |
Вага велосипеда |
11,3 кг |
Максимальний дозволений навантаження |
27 кг |
|
|
У міру того, як дитина підростатиме, такі елементи, як спинка, козир, батьківська ручка, захисний бампер і багажник без труднощів знімаються, тим самим трансформуючи велосипед у звичайний триколісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бордовий |
| Вага | 11.3 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 27 кг |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Прямий |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
- Ціна: 4 890 ₴






