Дитячий стільчик для годування M 4136 ICE GRAY

НОВИНКА!
-39%
3 444 ₴
2 100 ₴
- В наявності
- Код: M 4136 ICE GRAY
+380 (73) 303-76-13
- +380 (95) 653-54-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий стільчик для годування M 4136 ICE GRAY
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Опори стільчика | ніжки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 950 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 450 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 490 мм |
| Висота в складеному вигляді | 305 мм |
- Ціна: 2 100 ₴






